MEZUNLAR

Akın Günaydın

Akın Günaydın

Akın Günaydın. Balıkesir’de doğdu. Susurluk Mehmetçik İlköğretim okulunu bitirdikten sonra liseyi İstanbulluoğlu Anadolu Öğretmen Lisesi’nde okudu. Şu an İstanbul Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği 3. Sınıfta okuyor. Çocuk ve eğitim alanlarında gönüllü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Emine İlme

Emine İlme

Emine İlme, İstanbul’da doğdu. Ortaöğrenimini Beşiktaş ilçesine bağlı Etiler Lisesi’nde tamamladı. Şu an eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 3. sınıf Sosyal Hizmet Bölümü öğrencisi olarak devam etmektedir. Aktif olarak birçok STK ve vakfın çalışmalarında yer almakta olup iki farklı vakfın üniversite temsilciliğini yapmaktadır.

Feyza Yılmaztürk

Feyza Yılmaztürk

Feyza Yılmaztürk. İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü 4. sınıf öğrencisidir. Çocuk, yaşlı, bağımlılık ve engellilik alanlarında çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır.  Bağımlılıkla mücadele, liderlik ve etkili iletişim eğitimi almıştır. Bazı sivil toplum kuruluşlarında gönüllü ve stajyer olarak çalışmıştır. Kriminoloji, bilişsel bilim ve şehir planlama alanına ilgi duymaktadır.

Hilâl Çakmak

Hilâl Çakmak

Hilâl Çakmak, İstanbul’da doğdu. Ortaöğrenimini Beykoz Boğaziçi İmamhatip Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini 2013-2017 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamladı. Şu an İstanbul Üniversitesi Göç Çalışmaları Yüksek Lisans Programı’na devam etmektedir. İngilizce ve Arapça bilmektedir. Gençlik ve eğitim alanlarında gönüllü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Nursen Tekgöz

Nursen Tekgöz

1994 yılında Bingöl’de doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Elazığ’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini 2013-2017 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamlayıp halen İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yandal eğitimine devam etmektedir. 2017 yılında İstanbul Üniversitesi Göç Çalışmaları Tezli Yüksek Lisans programına kabul edilmiştir. Eğitim, çevre ve insan hakları alanında gönüllülük faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Sümeyye Dağ

Sümeyye Dağ

Sümeyye Dağ 1995 yılında Gaziantep’te doğmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde sosyoloji 4. sınıf öğrencisidir. Lise yıllarından bu yana bir çok kulüp ve sivil toplum kuruluşunda aktif olarak görev almıştır. Özel olarak Bağımlılık, çocuk ve eğitim alanlarında gönüllü faaliyetlerini sürdürmektedir. Şuanda İstanbul Üniversitesi Genç Yeşilay Kulüp başkanlığını yürütmektedir.

Duygu Yıldırım

Duygu Yıldırım

Duygu Yıldırım, İstanbul’da doğdu. Ortaöğrenimini Dr. Kemal Naci Ekşi Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. İngilizce ve Arapça bilmektedir. Gençlik ve eğitim alanlarında gönüllü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Esin Bahtiyar

Esin Bahtiyar

Esin Bahtiyar. Bursa’da doğdu. Bursa’da Şehit Onbaşı Hakan Yutkun Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Şu an İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde 3. Sınıfta okumaktadır. Çeşitli alanlarda gönüllü faaliyetlerini yürütmektedir.

Fudelya Şahin

Fudelya Şahin

Fudelya Şahin, Hatay’da doğdu. Liseyi E.C.A Elginkan Anadolu Lisesi’nde okudu. İstanbul Üniversitesi Sağlık Yönetimi bölümünde öğrenimine devam etmektedir. İngilizce bilmektedir. Gençlik ve eğitim alanlarında gönüllü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Latife Beyza Kahvecioğlu

Latife Beyza Kahvecioğlu

Latife Beyza Kahvecioğlu, 1996’da Kocaeli’de doğdu.   İzmit Anadolu İmam-Hatip Lisesinde okudu. Halen İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde eğitim görmekte ve çeşitli vakıflarda gönüllü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Nihan Uslan

Nihan Uslan

Ayşe Nihan Uslan, İstanbul’da doğdu. Ortaöğretimini  Sakarya Özel Işık Fen Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde  eğitimine devam etmektedir. İngilizce bilmektedir. Sağlık alanında faaliyet gösteren bazı STK’larda gönüllüdür. Musiki ile ilgilenmektedir.

Selin Dizbay

Selin Dizbay

Selin Dizbay, Bursa doğumlu. Ortaöğretimini Hürriyet anadolu Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu. Şu an Online Bilgi Hizmetleri’nde akademik dergi danışmanlığı işini yürütmektedir. Suç, bağımlılık, eğitim ve gençlik alanlarında gönüllü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Elif Abidinoğlu

Elif Abidinoğlu

Elif Abidinoğlu,İstanbul’da doğdu.Ortaöğrenimini Florya Tevfik Ercan Lisesi’nde tamamladı.Trakya Üniversitesi Restorasyon Programından mezun oldu.İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünde 3.sınıfta okumaktadır.Çocuk ve çevre konularında gönüllü faaliyetlerine katılmaktadır.

Esra Yeniay

Esra Yeniay

Esra YENİAY ,  Adıyaman \Kahta’da doğdu. Lise eğitimini İstanbul Bayrampaşa Tuna Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Maliye 4. sınıfta okuyor. Kürtçe biliyor. Gönüllülük  faaliyetlerine katılıyor ve gönüllülük platformlarına üye.

Hatice Hallaç

Hatice Hallaç

Hatice Hallaç, Manisa’da doğdu. Ortaöğretimini Bursa Sosyal Bilimler Lisesi’nde tamamladı. Şu an İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’ne devam etmektedir. Orta seviyede İngilizce bilmektedir. Gençlik ve eğitim alanlarında gönüllü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Necibe Kulaç

Necibe Kulaç

Necibe Kulaç İstanbul’da doğmuştur. Ortaöğrenimini Urla Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Su Bilimleri Mühendisliği bölümünde 3. sınıf öğrencisidir.  İngilizce bilmektedir. Yazı ve editörlük alanında çalışmalar yürütmektedir. Gönüllü Akademisi’nin ilk mezunlarındandır. İnovatif düşünce ekseninde girişimcilik üzerine yoğunlaşmayı hedeflemektedir.

Osman Yiğen

Osman Yiğen

Osman Yiğen, Adana’da doğmuş, Osmaniye’de büyümüştür. İstanbul’da ikamet etmektedir. İlk ve Ortaöğretimini Osmaniye’de tamamlayıp; üniversite eğitimine ise İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde halen devam etmektedir. Çince, İspanyolca, Kırgızca, Somalice, İngilizce ve Özbekçe bilmektedir. Eğitim, sağlık ve çocuklar üzerine ulusal ve uluslararası projelerde gönüllü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Elif Nur Aktaş

Elif Nur Aktaş

Elif Nur AKTAŞ. İstanbul’da doğdu. Ortaöğretimini Arnavutköy Taşoluk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Şuan İstanbul Üniversitesi Kimya bölümü 4.sınıf öğrencisi. İngilizce ve Korece biliyor. Gönüllü olarak etkinliklerde görev almaya devam ediyor.

Fatma Zehra Yeşil

Fatma Zehra Yeşil

Fatma Zehra Yeşil, Gümüşhane’de doğdu. Lise öğrenimini Ankara Fethiye Kemal Mumcu Anadolu Lisesi’nde tamamladı.Şuan İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde 3.sınıf olarak eğitimine devam etmektedir. Yabancı lisan olarak İngilizce bilmektedir. Gençlik ve eğitim alanlarında gönüllü faaliyetlerini sürdürmekte ve özellikle  ‘mültecilik’  konusuyla yakından ilgilenmektedir.

Hümeyra Altuner

Hümeyra Altuner

Hümeyra Altunter, Artvin’de doğdu. Ortaöğrenimini Samsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi’nde tamamladı. 2014 yılında İstanbul Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü kazandı. Şu an 3. sınıf olarak öğrenimine devam etmektedir. İngilizce ve Osmanlı Türkçesi bilmektedir.

Nurdan Demirbilek

Nurdan Demirbilek

Nuran Demirbilek, Batman da doğdu. İlk ve orta öğrenimini istanbul’da tamamladı. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu. Bir araştırma şirketinde araştırmacı sosyolog olarak çalışmaktadır. Bir yandan da İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünde okumaktadır.

Özge Kobak

Özge Kobak

Özge Kobak, Bursa’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamladı. Şu anda İstanbul Üniversitesi, Sosyoloji bölümünde öğretimini sürdürmektedir. Lisede gönüllü olarak diğer ülkelerden gelen üniversite öğrencileriyle birçok kültürel etkinlik düzenlemiştir. Ayrıca engellilik üzerine gönüllü faaliyetlerini sürdürmektedir. İngilizce ve orta seviye Osmanlıca bilmektedir.

Sevim Tezcan

Sevim Tezcan

Sevim Tezcan Doğan, Erzurum’da doğdu. Farklı şehirlerde büyüdü ve bu nedenle ilk ve ortaöğretimini farklı okullarda tamamladı. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümüne girdi. Şu an Farabi Değişim Programı kapsamında Anadolu Üniversitesi güz dönemi öğrencisidir. Çocuk ve eğitim alanlarında gönüllü faaliyetlerini sürdürmektedir. İlerleyen günlerde çocuklarla ilgili bir dernekte gönüllü eğitmen olarak eğitimlerini vermek için hazırlanmaktadır.